לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס מטפלות יום סוג 1

הצעות לימודים קורס מטפלות יום סוג 1

קורס מטפלות יום סוג 1

 

לימודי מחנכות/מטפלות לגיל הרך

קורס מטפלות יום סוג 1 הוא מסלול לימודים המכשיר את המתעניינות והמתעניינים השונים לכדי מקצוע של מטפלתמחנכת המיועדת לתת את שירותה לגיל הרך במעונות יום, מוסדות חינוך וכדומה... על המטפלות ישנה אחריות גבוהה, הן נדרשות לתת מענה לפניות של הילדים, לעזור להם במטלות ואתגרים חדשים ולהיות סובלניות ביותר לדרישות, צרכים והתנהגות הילדים. ללא ספק מדובר במקצוע שטורם רבות להרגשה האישית של העוסקים בו והוא יכול להביא למימוש עצמי וסיפוק מיוחד מאוד.

 

קורס מטפלות יום סוג 1 הינו קורס המפוקח על ידי משרד הכלכלה (התמ"ת לשעבר) ולכן ישנם דגשים חשובים להעברת חומר הלימוד בצורה מסודרת ואיכותית, תנאי הקבלה ומסלול הלימודים.

 

 how much it cost

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

 

nanny

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי מחנכות/מטפלות לגיל הרך

 

:לימודי מטפלות יום סוג 1 – מטרת הלימודים:

ישנם מספר עקרונות חשובים ביותר אשר מניעים את מסלול הלימודים כאשר ביניהם: לתת הכשרה איכותית ומוערכת כמטפלת ומחנכת לגיל הרך, רכישת הידע הדרוש לטיפול בגיל זה כמו טיפוחן של רגשות, יכולות קוגניטיביות והעשרה כללית וכמובן חשיפת הפעוט לעולם חברתי, יצירתי תוך כדי מענה על צרכיו והתחשבות ברגשותיו.

 

קורס מטפלות יום סוג 1 קולט אל שורותיו נשים וגברים כאחד אשר עומדים בתנאי קבלה של הוכחת 12 שנות לימוד תיכוניות, אישור רפואי וועדת קבלה תוך כדי ראיון אישי.

 

מסלול הלימודים הוא מסלול ארוך ומעמיק שכולל ידע רב הנרכש במהלכו. מלבד הידע התיאורטי יש חשיבות גבוהה מאוד להתמחות מעשית בתחום במעונות שונים.

 

לימודי מטפלות לגיל הרך כוללים מגוון נושאים שונים כשביניהם: התפתחות הילד עד גיל 3, חינוך ופעילויות בגיל זה, ארגון סביבה פיזית רלוונטית ואפשרית לילד, אמצעי תקשורת בין אישית, כלים לתקשורת, תחומי עניין הילד וכמובן אתיקה מקצועית, שילוב האומנות בתחום החינוך, מעבר סדנת עזרה ראשונה והחייאה למקרים חריגים וכו...

 

בסיום מסלול הלימודים, לאחר מעבר המבחנים החיצוניים של משרד הכלכלה בוגרי ובוגרות קורס מטפלות יום סוג 1 יזכו לקבל תעודת מקצוע ותעודת גמר אשר מאושרת על ידי משרד הכלכלה

 

אז הירשמו עוד היום למסלול הלימודים המוערך בחלון ההרשמה למעלה והתחילו לקבל את הצעות הלימוד הטובות והמשתלמות ביותר בתחום, באזור מגוריכם!

קורס מטפלות יום סוג 1

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

צפון
עבור

עוד קורסים

לימודי סייעות לגני ילדים

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים