לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס סייעות מאומנות - מטפלות במבוגרים

הצעות לימודים קורס סייעות מאומנות - מטפלות במבוגרים

קורס סייעות מאומנות (מטפלות במבוגרים)


לימודי סייעות מאומנות

קורס סייעות מאומנות הוא קורס שנדרש על מנת להכשיר את חניכותיו, אלו שרוצות להשתלב במקצוע הסייעת לתת טיפול איכותי ונכון לאנשים המבוגרים שנזקקים לכך. הסייעות בסיום הכשרתן יכולות להשתלב במשרות פרטיות או משרות שכירות בבית מטופלים, בתי גיל הזהב, חברות ביטוח לאומי וכו... לסייעת תפקיד חשוב ופעמים רבות היא מאפשרת לאדם המבוגר להמשיך ולחיות את חייו בצורה סבירה, כזו שמאפשרת לו לעשות את הפעולות הפשוטות ביותר שלהן חשיבות גדולה כמו הלבשה, תזונה, מקלחת וכו... קורס סייעות מאומנות נותן לבנות את הכלים הנדרשים על מנת לשלוט במקצוע, הוא מכין אותן לתקופה שבה יצטרכו לשהות בקרבת המטופל תקופה רבה, ימים, שבועות או אף שנים במשך כמעט כל יום. הלימודים יכינו את המועמדות לא רק לעבודה המעשית שיצטרכו לעשות אלה גם לחלק הנפשי שלפעמים קשה הרבה יותר מהחלק המפרקטי.

 

 how much it cost

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

 

old people care

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי סייעות מאומנות – מטרה:

קורס סייעות מאומנות (מטפלות במבוגרים) נועד להכשיר בצורה מקצועית את המטפלות הבאות. תכנית הלימודים הינה תכנית של משרד הכלכלה ולכן היא מאפשרת לרכוש את כל הכלים הנחוצים להשתלבות בעבודה. למסלול הלימודים ישנם יעדי לימוד בסייסים, יעדים אלו הם הקווים המנחים למקצוע שכן הם קריטיים ויכולים להשפיע רבות על איכות העבודה. היעדים הם:

  • - רכישת ידע איכותי באספקטים פסיכו סוציאליים בסיעוד המטופלים
  • - רכישת ידע אודות היכולות הפיזיות והצרכים של המטופלים
  • - העמקה והדגשת האחריות המקצועית של הסייעת


תנאי קבלה למסלול לימודי סייעות מאומנות:

קורס סייעות מאומנות קולט לחיקו נשים וגברים אשר הינם בעלי 10 שנות לימוד ומעלה. מלבד זאת, מספר מוסדות לימוד מבקשים מהמועמדים לעבור מבחן קבלה קצר וקל, שהינו ברמה של 10 שנות לימוד.

 

חשוב לדעת !

קורס סייעות מאומנות הינו קורס המתקיים בפיקוח משרד הכלכלה אשר בסיום הקורס יהיה הגוף שיעניק לבוגרות ולבוגרים את תעודת ההסמכה והמקצוע חתומה על ידיו. כמו כן, הקורס מוכר כגמול השתלמות והוא ניתן למימוש על ידי כספי הפיקדון הצבאי.

 

אז אם אתם חושבים על מקצוע לחיים ורוצים לשלב עבודה, שכר ומעשים טובים קורס סייעות הוא קורס שיגרום לכם להרבה סיפוק. חשוב להבין שהמקצוע לא מתאים לכל אחד ולפעמים קשה לנפש לעבור את החוויה. עשו את הבחירה שלכם. את ההרשמה ניתן לבצע בחלון ההרשמה למעלה, על ידי השארת הפרטים האישיים תוכלו לקבל מגוון הצעות לימוד הטובות והמשתלמות בתחום מבלי לצאת בכלל מהבית.

קורס סייעות מאומנות - מטפלות במבוגרים

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים