לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

עיצוב אופנה

הצעות לימודים עיצוב אופנה


קורס עיצוב אופנה

אם תמיד חלמתם להיות מעורבים באופנה, אם אתם בעלי יצירתיות וכשרון בתחום קורס עיצוב אופנה הוא הקורס בשבילכם. עולם האופנה הינו עולם רחב הכולל בתוכו תחומים רבים כמו: עיצוב אופנה, סטיילינג, עיצוב פנים, עיצוב טקסטיל, שיווק אופנה, קניינות אופנה ועוד...


 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

 לימודי עיצוב אופנה מכשירים את הסטודנטים לעסוק בתחומים שונים בעולם האופנה, ומקנים להם כישורים ומיומנויות בתחום. קורס עיצוב אופנה נמשך לרוב מספר חודשים תלוי במוסד הנלמד , ואינו דורש תנאי קבלה מיוחדים. בוגרי הקורס מקבלים תעודת גמר מהמוסד הנלמד ויכולים להשתלב בתחום האופנה בתפקידים בכירים ומעניינים, כך שלא תמיד תואר ראשון באופנה זו הדרך היחידה להשתלב לתחום. במסגרת לימודי עיצוב אופנה לומדים הסטודנטים נושאים רבים כמו: תולדות הבגד, גזרות יסוד, זרמים באופנה, תפירה, איורי אופנה, איור, רישום, עיצוב טקסטיל,עיצוב באמצעות מחשב, אומנות מודרנית ועוד נושאים רבים.


צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  

עבור לרשימת ההצעות

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עיצוב ואומנות
לימודי צילום
עיצוב אתרים-WebMaster
עיצוב גרפי
לימודי פוטושופ
קורס מאיה – MAYA
קורס אוטוקאד-AUTOCAD
עיצוב תעשייתי
עיצוב פנים / עיצוב הבית
עיצוב ובניית בובות תאטרון
עיצוב תכשיטים
קורס אנימציה
פיסול / קדרות / קרמיקה
ציור / איור / רישום


 

לימודי אופנה

זוהר עולם האופנה קורא לכל אותם מתעניינות ומתעניינים שחולמים, נושמים וחיים את התחום הקורץ. לימודי אופנה נועדו לתת את הכלים הבסיסים למען הגשמת החלום הנשגב של כל אותם חולמות וחולמים. לימודי אופנה מפגישים את הסטודנטים עם טכניקות עובדה וסטיילינג שונות, סוגי בדים יתרונותיהם וחסרונותיהם, שילוב צבאים נכון ליצירת הרושם המצופה. לימודי אופנה נותנת לסטודנטים שלה את הכלים להעיז, ליצור ולהגשים את הפנטזיות שלהם. תחומי הלימוד אינם קבועים בין מוסדות הלימודים השונים אך בכולם הדגש על פרקטיקה וניסיון עבודה הוא הנושא המרכזי. קהל היעד ללימודים הללו הוא הקהל בעל התכונות היצירתיות  שפחות שם דגש על פרטים טכניים. לימודי אופנה כוללים מגוון רחב של מסלולים שביניהם ניתן לראות: לימודי עיצוב גרפי, לימודי תפירה, לימודי מנהל עסקים באופנה, עיצוב פנים ועוד... תנאי הקבלה לקורסים השונים משתנים בין מוסד למוסד ובדרך כלל נדרש להוכיח את היכולת היצירתית.

עיצוב אופנה

קורס עיצוב אופנה
הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור

בטיחות

קורס הדברה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים