לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

תיווך נדל''ן

הצעות לימודים תיווך נדל''ן

קורס תיווך נדל"ן

 

 העיסוק בנדל"ן נהיה מבוקש יותר מיום ליום, התנודות שחלות ללא הרף בשוק הדירות מספקות מים ולחם למתווכי הנדל"ן השונים. על מנת להפוך מתווך נדל"ן מן המניין יש לצלוח במבחנים הארציים למתווכים ולזכות בתעודה המסמיכה לכך. לכן יותר ויותר מתעניינים בוחרים לפנות ללימודי התעודה על מנת להשתלב בקורס תיווך נדל"ן שיקנה להם את טיב היכולות הכלים והידע שדורשים למען השתלבות קלה בשוק העבודה הרווחי והמשתלם הזה. 

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


 


 

 

 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

מטרתו של קורס תיווך נדל"ן הינה להכשיר בצורה המקצועית ביותר את התלמידים לכל הקשור בתיווך וניהול נדל"ן. הנושאים השונים הנלמדים בקורס מקנים ידע לתלמידים בתחומים שונים כמו שיווק נכסים, יזמות נדל"ן, תיווך מקרקעין וחוקים ותקנות שעליהם לדעת על מנת שהעבודה שלהם תהיה חוקית ויעילה ללא סיבוכים העלולים לעקב ואף לבטל פרויקטים רבי ערך.

קורס תיווך נדל"ן הינו קורס נפוץ ומבוקש מאוד והוא מוצא במספר רב של מכללות הפרושות ברחבי הארץ כולה בצפון, מרכז, ירושלים והדרום. משכו של הקורס אומנם משתנה בין מוסד לימודי כזה או אחר והוא תלוי רבות בידע ובניסיון הקודם של המועמד אך לרוב קורסי נדל"ן אינם עוברים מעלה המכסה של 100 שעות אקדמאיות שמוצעות במספר מסלולים לנוחיות התלמידים (מסלולי בוקר או ערב) שיאפשרו לתלמידים לנהל אורך חיים רגיל בזמן הלימודים.

תיווך נדל''ן

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור

בטיחות

קורס הדברה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים