לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

תיירות וסוכני נסיעות

הצעות לימודים תיירות וסוכני נסיעות

 

לימודי תיירות והכשרת סוכני נסיעות

מתעניינים שאוהבים טיולים סביב העולם ומתמצאים בפנינות הטבע והאנושות השונות ברחבי הגלובוס אשר מחזיקים ברמת נימוסים ואדיבות טובה יכולים להפוך את התחביב למקצוע ולהתחיל להרוויח מכך כסף בתור סוכני נסיעות. לימודי תיירות והכשרת סוכני נסיעות מתקיימים במכללות ובתי ספר שונים ברחבי הארץ במסגרות שונות כמו קורס סוכני נסיעות, לימודי תואר בתיירות וכו...

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


 


 

 

 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

מטרת הלימודים היא להכשיר את התלמידים לדעת איך לנצל את הידע הרחב שלהם באתרי תיירות ולהתאים כל אתר ואתר באופן אידיאלי ללקוח בין אם זאת משפחה אזי יש להתחשב בכמות הילדים וגילם. בין אם זה זוג שירצה להעביר זמן רומנטי ביחד או בין אם אלו חבורת צעירים שרוצים טיול מלא באדרנלין וחיי לילה מרתקים. לימודי תיירות והכשרת סוכני נסיעות מספקים את הידע וההבנה שסוכני נסיעות מנוסים ומוכשרים יראו בציפיות הלקוח מטרות לביצוע, וידאגו להפוך אותן למציאותיות, מהנות ומשתלמות. הנושאים שלומדים התלמידים במהלך לימודי תיירות והכשרת סוכני נסיעות משתנים בין מוסדות הלימודים השונים וכוללים ידע חשוב על ענף התיירות בארץ ובעולם. סוכני נסיעות צריכים להכיר נקודות תיירות בכל רחבי הגלובוס בשביל לספק הצעות מגוונות, מעניינות ומרתקות.

 

לימודי תיירות וסוכני נסיעות הינם לימודים שמתקיימים ברחבי הארץ כולה ומזמינים את תלמידיהם לרכוש ידע מעניין, איכותי ומועיל.

תיירות וסוכני נסיעות

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

טכנאי אלקטרוניקה

טכנאי אלקטרוניקה

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים