לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

המרוץ למקצוע – לימודי תעודה

 

יותר ויותר אנשים בחברה הישראלית פונים ללימודי תעודה על מנת לרכוש ידע איכותי ותעודת מקצוע בזמן קצר ולהתחיל לעבוד בתחום. לימודי תעודה הם לימודים נפוצים מאוד בארץ כאשר מגוון הקורסים המוצעים הוא ענק שנע בין מקצועות טכניים כמו חשמלאי מוסמך, הנהלת חשבונות וכו.. לבין קורסים אלטרנטיביים כמו קורס איפור, קעקועים וכו... אין ספק שלימודי תעודה הם דרך יעילה לרכישת מקצוע, אך האם המחיר חייב להיות כל כך גבוה?

 

עם עלייתן של המכללות האקדמאיות נוצרו כיוונים חדשים ויעלים מאוד לרכישת מקצוע. לימודי תעודה מציעים לקהל שלהם מגוון עצום של תחומים ולכל תחום מוקדש קורס משלו שבו התלמיד מקבל ידע רחב בנושא וניסיון פרקטי חשוב מאוד, שמטרתו להכשיר את הסטודנט לעבודה איכותית ומקצועית בתחום על פי דרישות השוק. לימודי תעודה הם דרך מצוינת לרכוש מקצוע בזמן קצר כאשר משך הזמן של  הקורסים נע בדרך כלל בין 4 חודשים לשנה ובסופו מקבל הבוגר תעודת הכשרה מטעם המוסד המלמד.

 

המכללות מודעות לכך שאחוז גדול של הסטודנטים הם אנשים העובדים במשרות מלאות ולכן גם ניתן לראות את גמישותם של הקורסים השונים וגלישתם לשעות הערב או לימי שישי בבוקר. בנוסף מודעות המכללות לכך שאנשים שפונים ללימודי תעודה הם בעלי כיוון ברור למקצוע מסוים ואינם רוצים לגשת ללימודי תואר האורכים  זמן רב . לכן הדגש על ההתמחות הפרקטית בקורסים הנלמדים הינו ברמה גבוה מאוד.


אז בכל זאת מה אפשר ללמוד?

התשובה היא - כמעט הכול, ובכל זאת התחומים הפופולאריים הם: הנהלת חשבונות, הכשרת חשמלאים, עיצוב גרפי, ניהול רשתות, שוק ההון וכו... בנוסף קיימים מגוון של קורסים אלטרנטיביים כמו קורס קעקועים להכשרת מקעקעים מקצועיים, קורס תיאטרון, רפואה סינית, עיסוי ועוד רבים. 

 

לימודי תעודה אומנם לימודים ממוקדים, נוחים וקצרים, אך עם זאת כמעט ולא קיימת תמיכה כלכלית מדינית בקורסים ולכן מחירם הוא יקר יחסית ויכול להגיע אפילו ל- 20,000 שקל לקורס. האינטרס של המכללות הוא למשוך כמה שיותר לקוחות במחיר הכי משתלם מבחינתם.  חוץ מעובדה שהמחירים יקרים, יש להוסיף לעלויות גם דמי הרשמה של כ-300 שקל.  כמו כן לא מעטות המקרים שקורסים נדחים, לפעמים מספר פעמים, עקב מיעוט נרשמים.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il  מציע למתעניין פורטל לימודים חדשני וראשון מסוגו. באתר כמו באתרי לימודים אחרים ניתן למצוא מידע נרחב אודות קורס שאתם מעוניינים. אך השדרוג האמיתי הוא בכך ,שהאתר מציע ללא כל תמורה והתחייבות להצטרף לקבוצת רכישה לקורס שאתם מעוניינים ולהתחיל לקבל הצעות של מחיר קבוצתי ממכללות שונות שתמיד נמוכות משמעותית מהמחיר הרגיל המוצע. כמו כן עקב ריבוי מתעניינים, מועטים המקרים של דחיית מועד פתיחתו של הקורס. כלומר המתעניינים שהצטרפו לקבוצות הרכישה נהנים מכל הכיוונים: גם משלמים פחות על הקורס וגם מתחילים בלימודיהם במועד שנקבע מראש ללא דחייה. לרוב המתעניינים נרשמים למספר מסלולים במכללות שונות ובסופו של דבר בוחרים בהצעת לימודים המשתלמת ביותר. כאמור כל זה ללא עלות וללא התחייבות.   

 

מה צריך לעשות? פשוט מאוד כנסו לאתר www.studychoice.co.il ,בחרו בקורסים ובמוסדות לימוד בהם אתם מעוניינים ותתחילו לקבל הצעות לימוד במחיר קבוצתי הנמוך. המעקב אחר הצעות שמתקבלות נעשה מתוך אזור אישי שלכם באתר. כדאי לסמן מספר מוסדות לימוד לקבלת מגוון רחב יותר של הצעות. מתוך מגוון הצעות שמתקבלות אתם בוחרים בהצעה הטובה ביותר מבחינתכם – וקדימה, דרך צלחה בלימודים!  אנחנו נדאג להביא לכם את הצעות מחיר המשתלמות ביותר!

 

אז למה לשלם יותר? כנסו עוד היום לאתר www.studychoice.co.il  ,הצטרפו לקבוצות רכישה ונצלו את הכוח הקבוצתי לקבלת מחירים אטרקטיביים ביותר!

 

איתכם,

זאב פלדמן

עורך תוכן אתר www.studychoice.co.il

 

אהבת את המאמר ? סמן!

קורס חשמלאי מוסמך - זהירות מתח גבוה

המשק הישראלי משווע לידיים עובדות ומקצועיות בתחום החשמל. אין הדבר אומר כי זקוקים לתואר בהנדסת חשמל על מנת להתחיל ולעבוד בתחום, ולמעשה כיום ניתן בהכשרה קצרה יחסית להתחיל ולעבוד בשטח, לבצע משימות פשוטות ומורכבות כאחד, ואף ל...

קורס נאמני בטיחות

החוק אומר כי בכל מפעל שבו עובדים יותר מ- 25 בני אדם חלה החובה להקים וועדת בטיחות שתהיה מורכבת מנאמנים שעברו הכשרה לכך. קורס נאמני בטיחות הוא הקורס שמכשיר את אותם חברי הוועדה לתפקיד הנאמנים, והם אלו שיהיו כפופים לממונה על...

בקרים מתוכנתים - הסבר ומידע כללי

בקרים מתוכנתים הסבר ומידע כללי : בקר מתוכנת הוא מכשיר אשר נועד לבקר, לעקוב ולתפעל מכשירי חשמל שונים ללא התערבות אנושית. את הבקרים מתכנתים שיפעילו, יכבו ויתזמנו מערכות ומכשירי חשמל שונים לפי לוח זמנים, רמות אנרגיה וחשמל...

חשמלאי ראשי

קורס חשמלאי ראשי הוא אחד מבין קורסי התעודה השונים, אשר מסמיך חשמלאים בעלי ניסיון והכשרת חשמלאי מוסמך לתפקיד בכיר יותר במערך העבודה.

מה ללמוד בשנת 2018 - הכנה לעתיד עם תעסוקה

כדי לחסוך לכם זמן, עשינו כאן רשימת קורסים עם קישורים לעמוד, בו תוכלו להשאיר פרטים ומכללות בעצמן יצרו עמכם קשר עם הצעה משתלמת - כך תקבלו את כל המידע הדרוש לכם ותוכלו לבחור היכן ללמוד את המקצוע האהוב אליכם. מסלולי לימודי...

מהם בקרים מתוכנתים ומי מתכנת אותם?

בכדי לתכנת בקרים אין צורך בלימודים של שנים רבות או בתארים מתקדמים. כיום כל אחד מתחום האלקטרוניקה והתעשייה, כמו גם הנדסאים או טכנאים בעלי ידע בפיקוד מערכות, יכולים להירשם לקורס בקרים מתוכנתים, או בשמו המקוצר והמקצועי - PL...

עתיד מקצועי בתחום החשמלאות

לימודי החשמלאות - אחד התחומים המבוקשים ביותר ללימודים, בשל הצורך התמידי לחשמלאים בכל תחום. בעוד חשמלאי מוסמך ראשי לעסוק בתיקוני חשמל בהיקף ביתי ותעשייתי, הרי שעבודות של החשמלאי הראשי הינה מורכבת יותר ומספקת לו כלים נרחבי...