לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קריירה מוצלחת בזמן קצר או כמה עולה קורס ?

 בין המוטיבים העיקריים של צעירים כיום בשיקוליהם לאיזה מסלול לימודים לפנות, עומדת האופציה לשכר גבוה תוך כדי זמן הכשרה קצר יחסית. הכשרות מקצועיות בתחום מסוים שאפשר להרוויח בו כסף טוב מובילות רבים לבחור בלימודי תעודה. 

 אפילו בעלי תואר מהאוניברסיטאות השונות פונים לפעמים ללימודי מקצוע מסוים כמו קופירייטינג, מאמן מכירות, יעוץ פיננסי, עיצוב גרפי וכו... על מנת להוסיף לעצמם יתרון משמעותי במציאת עבודה... (המשך בדף למטה).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  לימודי התעודה בארץ הינם לימודים מבוקשים מאוד שמוצעים במגוון רחב של מכללות. לימודים להכשרה מקצועית כוללים שלל מקצועות שמרכיבים קורס כמעט בכל תחום שאפשר להעלות על הדעת, החל מהקורסים המוכרים יותר כמו הנהלת חשבונות, קופירייטינג, קורס ניהול רשתות, עיצוב גרפי, חשמלאי מוסמך וכו... ועד קורסים צבעוניים כמו עיצוב בובות תיאטרון, קורסי מקעקעים, אומנות וציור ועוד. לא פעם השיקול של הצעירים המבקשים למצוא מסלול לחיים הוא לפנות ללימודי התעודה על מנת לרכוש מקצוע איכותי בזמן קצר יחסית.

 

היתרון של לימודי התעודה הוא שהם מובילים את הסטודנט למסלול ידוע שההכשרה שלו נועדה כולה להעניק ידע למען המקצוע אותו הסטודנט בחר ללמוד. בעלי עסק רבים מחפשים את האנשים שיש להם את הידע הספציפי שלו הם זקוקים לביצוע העבודה ואינם שמים דגש על ידע מקיף ורחב.

 

לא רק צעירים פונים ללימודי התעודה כי אם גם הקהל המבוגר יותר. הסיבות לכך שונות, כמו למשל לקבל הכשרה 
שתעניק ידע ויכולת לקידום בעבודה הנוכחית ישנם כאלה שלא הצליחו למצוא את עבודה בתחום אותו למדו לפני כן ומוצאים את עצמם רוכשים מחדש הכשרה למקצוע , וכמובן לא חסרים אלו שלמדו למקצוע שבו הם עוסקים כיום, אך לא כפי שציפו, המקצוע לא תואם את האופי שלהם וגורם להם לתסכול וחוסר הנאה ולימודי התעודה הם אפיק נהדר להתחלה חדשה.

 

מחירם של לימודי התעודה משתנה בין הקורסים השונים בהתאם להיקף שעות לימוד, אמצעים טכנולוגיים שבבעלות מוסד הלימוד, הרצאות פרונטאליות ועוד. לכן ניתן לראות טווח מחירים שיכול להתחיל בכ- 1,000 שקלים לקורס שהינו קצר יחסית ולרוב לא נותן הכשרה למקצוע אלה לתוכנה מסוימת בלבד בתחום ספציפי כלשהו ועד קורסים שמגיעים ליותר מ20,000 שקל שהינם בעלי היקף שעות רחב שנפרשים לפעמים לפרק זמן של יותר משנה וחצי והינם בעלי דרך מובילה למקצוע וכל הידע הדרוש בשבילו.

 

אם הינך מעוניין בלימודי תעודה אנו צוות אתר www.studychoice.co.il  גאים להציג בפניך את פורטל הלימודים האינטראקטיבי החדשני שמציע מגוון לטובת המשתמשים. האתר מכיל מעל 2500 הצעות של לימודים אקדמיים וקורסים ללימודי תעודה במוסדות הלימוד השונים. על ידי הרשמה למסלול לימודים שאתה מעוניין בו תוכל להצטרף מעקב אחר הצעות לימוד מיוחדות עם מחיר קבוצתי משתמשים רשומים באתר. אם בחרתה מספר מוסדות לימוד - מה טוב? תוכל לזכות לחשיפה גדולה יותר של הצעות מיוחדות ולבחור אחת או להמתין להצעה הבאה שאולי תהיה אף טובה יותר. אל תתפלא שהמחיר הקבוצתי שתקבל דרך האתר יהיה נמוך בעשרות אחוזים מהמחיר שהייתה מקבל לבד מול מוסד הלימודי. השירות באתר הוא ללא כל עלות וללא כל התחייבות.

 

בנוסף לאפשרות הרכישה הקבוצתית צוות האתר הוציא לאור מחירון אינטראקטיבי ראשון מסוגו המכיל את עלויות מסלולי הלימודים בארץ שמבוסס על שיתוף דיווחי הגולשים. כך תוכל להעריך את רמת המחירים שהמכללות השונות מציעות ולהצטרף לקבוצת רכישה לקורס בו אתה מעוניין ולקבל מחיר אטרקטיבי הרבה יותר. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אהבת את המאמר ? סמן!

בקרים מתוכנתים - הסבר ומידע כללי

בקרים מתוכנתים הסבר ומידע כללי : בקר מתוכנת הוא מכשיר אשר נועד לבקר, לעקוב ולתפעל מכשירי חשמל שונים ללא התערבות אנושית. את הבקרים מתכנתים שיפעילו, יכבו ויתזמנו מערכות ומכשירי חשמל שונים לפי לוח זמנים, רמות אנרגיה וחשמל...

חשמלאי ראשי

קורס חשמלאי ראשי הוא אחד מבין קורסי התעודה השונים, אשר מסמיך חשמלאים בעלי ניסיון והכשרת חשמלאי מוסמך לתפקיד בכיר יותר במערך העבודה.

מה ללמוד בשנת 2018 - הכנה לעתיד עם תעסוקה

כדי לחסוך לכם זמן, עשינו כאן רשימת קורסים עם קישורים לעמוד, בו תוכלו להשאיר פרטים ומכללות בעצמן יצרו עמכם קשר עם הצעה משתלמת - כך תקבלו את כל המידע הדרוש לכם ותוכלו לבחור היכן ללמוד את המקצוע האהוב אליכם. מסלולי לימודי...

מהם בקרים מתוכנתים ומי מתכנת אותם?

בכדי לתכנת בקרים אין צורך בלימודים של שנים רבות או בתארים מתקדמים. כיום כל אחד מתחום האלקטרוניקה והתעשייה, כמו גם הנדסאים או טכנאים בעלי ידע בפיקוד מערכות, יכולים להירשם לקורס בקרים מתוכנתים, או בשמו המקוצר והמקצועי - PL...

עתיד מקצועי בתחום החשמלאות

לימודי החשמלאות - אחד התחומים המבוקשים ביותר ללימודים, בשל הצורך התמידי לחשמלאים בכל תחום. בעוד חשמלאי מוסמך ראשי לעסוק בתיקוני חשמל בהיקף ביתי ותעשייתי, הרי שעבודות של החשמלאי הראשי הינה מורכבת יותר ומספקת לו כלים נרחבי...

קורס מנעולן מוסמך

תכנית לימודים ייעודית להשגת תעודת מנעולן מוסמךמי שבאמת רוצה להיכנס ברגל ימין לתחום בו העבודה חייבת להיות מדויקת וההיכרות עם כלים ואמצעי נעילה רבים חייבת להיות רצינית, צריך למצוא את עצמו בקורס שמציג תכנית לימודים ייעודית...

קורס תכנות SOLIDWORKS

תוכנת ה- SOLIDWORKS משתייכת בתעשייה לתחום של תיב"ם (שאלה ראשי התיבות של תכנון וייצור באמצעות מחשב) והקורס ללימוד שלה קשור קשר הדוק לקורסי עיבוד שבבי CNC ומיועד לעובדי התעשייה שכבר יש להם ידע וניסיון בתחומים אלה.
הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

 קורס מלגזה

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור