לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

החלטתי ללמוד קורס חשמלאי מוסמך - לימודים בישראל

החלטתי ללמוד קורס חשמלאי מוסמך

 

ברוכים הבאים המתעניינים בלימודי חשמלאי מוסמך. אם גם אתם החלטתם ללמוד קורס חשמלאי מוסמך ולהשתלב בתחום העבודה המקצועית והאיכותית הנה סיקור קצר שיכול לעזור לכם ולעשות סדר.

 

מטרת הכתבה הבאה היא לאפוף את המידע הכללי אודות מסלול הלימודים המוערך, לתת מושג כללי לקוראים לקראת המשך דרכם.

 

ראשית כל חשוב לדעת שקורס חשמלאי מוסמך הינו קורס המתקיים בהרשאתו של משרד הכלכלה. זהו פרט חשוב מאוד שכדי לזכור וליחס לו חשיבות רבה. חרון אפם של תלמידים שהשתלבו במסלולים שאינם מאושרים על ידי משרד הכלכלה הוא מחזה לא נעים בכלל שכן, ללימודים אין תוקף ובעצם מלבד הידע שאולי צברו, תלמידי הקורסים הללו לא זכו לקבל רישיון חשמלאי מוסמך ולא הסמכה אמתית לעבודה.

 

דבר נוסף, קורס חשמלאי מוסמך הינו קורס המתקיים בכל רחבי הארץ במכללות המוכרות והגדולות המציעות את המסלול כבר שנים רבות אפוא, קיימות מכללות רבות אחרות שהן קטנות ומקומיות יותר ויש לייחס להן חשיבות גדולה ביותר. פעמים רבות זוכים תלמידי המכללות הקטנות ביחס אישי יותר, מסלול לימודים נוח יותר ומעבדות חשמל חדישות ומקצועיות ביותר. יכולות התמרון של המוסדות המקומיים הוא גבוה יותר שכן מדובר בשינויים מקומיים ולאו דווקא בשינויים ארציים מאסיביים. לכן, לא כדי מלכתחילה לפסול את אותם מוסדות מקומיים שהקורס בהם אושר על ידי משרד הכלכלה. פעמים רבות יש בהם יתרונות רבים עבור התלמידים. 

  

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים  לחץ...


 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

מחירו של קורס חשמלאי מוסמך משתנה בין האזור ומוסדות הלימוד השונים אך באופן סכמתי ניתן לומר שהמחיר נע מ12,000 ₪ ל-17,000 למשך כל הקורס (תקופה של שנתיים). במרבית מוסדות הלימוד ניתן לנצל הטבות מדיניות וכן את כספי הפיקדון הצבאי.

 

תעודה והסמכה הנרכשת בקורס חשמלאי מוסמך משמשת את הבוגר לאחר מכן בשוק העבודה בו הוא עתיד להשתלב. הרישיון הוא פרט חובה לאלו העוסקים בעבודות חשמל שכן, עבודה ללא רישיון חשמלאי היא עבודה פיראטית, מסוכנת ולא חוקית.

 

הזינו פרטיכם בחלון ההרשמה וקבלו בימים הקרובים את ההצעות ואפשריות הלימוד הטובות ביותר עבורכם באזור מגוריכם. 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים