לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשמלאי מוסמך מסלולים - לימודים בישראל

קורס חשמלאי מוסמך מסלולים


רבים מן המתעניינים חושבים שקורס חשמלאי מוסמך קיים רק במתכונת אחת. אכן, לפני שנים רבות עוד בראשית דרכו של הקורס כך היה אך כיום חשיבה כזאת היא ארכאית וחשוב להכיר את האפשרויות הרבות שיש להשתלבות בקורס מזורז במיוחד עבור אלו שלהם השכלה קודמת בתחום החשמל או האלקטרוניקה אשר יכולים לקבל את הרישיון בהליך מקוצר ולא להשתלב בקורס רגיל שהינו ארכני עבורם.

 

קורס חשמלאי מוסמך כולל חומרי בסיס רבים אשר מהווים אשיה גם במקצועות אחרים כמו באלקטרוניקה. אשר על כן, קיים מסלול מיוחד עבור בוגרי הנדסאי או מהנדסי אלקטרוניקה אשר רוצים לרכוש הסמכת חשמלאי מוסמך כצורך ייחודי להשתלבות בעבודה שלהם. במהלך הקורס עוברים הבוגרים על החומר הנדרש עבור השלמת הידע בתחום החשמל אך מדלגים על חומרים רבים שאותם רכשו כבר במהלך לימודיהם. בסופו של דבר עוברים הבוגרים מבחן מטעם משרד הכלכלה כאשרור ואסמכתא לכך שלהם יכולות, ידע וניסיון לעסוק בנוסף גם בתחום החשמל.

 

אז מה בעצם ייחודי בקורס? את האמת שהרבה מאוד. הקורס קצר משמעותית עבור בוגרי הנדסאי ומהנדסי האלקטרוניקה וכמות השעות בו נחתכת כמעט פי שניים. התלמידים מקבלים את כלים בתחומי החשמל ובעבודה מעשית בעיקר ומדלגים על נושאים בסיסים כמו מתמטיקה, תורת החשמל וכדומה... שבהם כבר עסקו, שיננו ונבחנו במסגרת לימודיהם הקודמים.


  

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

electrician

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

מסלול נוסף שכזה מאפשר עבור חשמלאים מעשיים להשתלב בלימודי קורס חשמלאי מוסמך. קורס חשמלאי מעשי אינו קורס נפוץ היום וכמעט שאינו מתקיים שכן, דרישת השוק היא לחשמלאים מוסמכים. עם זאת, קורס חשמלאי מעשי היה קורס נפוץ יותר בשנות ה90 וקיימים בוגרים רבים של הקורס אשר רוצים לשדרג את הסמכתם, לקבל כלים חדישים יותר ורישיון שיאפשר להם להרחיב משמעותית את אפשרויות התעסוקה העומדים בפניהם. קורס כזה הוא קורס ריענון קצר לחומר הלימוד וכן תוספת החומרים הנדרשים לשם ביצוע תהליך ההשלמה. משך הקורס הוא כ-486 שעות שזה פחות ממחצית השעות לקורס המקורי (1080).

 

אם אתם בוגרי מתכונות האלקטרוניקה ומעוניינים להשתלב בלימודי חשמלאי מוסמך הירשמו באתר וקבלו את הצעות הלימוד המשלמות ביותר עבורכם באזור מגוריכם 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

טכנאי אלקטרוניקה

טכנאי אלקטרוניקה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים