לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי חשמלאי מוסמך - לימודים בישראל

לימודי חשמלאי מוסמך


במאמר הבא אנו ננסה להביא באור מספק לגבי לימודי חשמלאי מוסמך. מה הם כוללים? איזה גופים אחראים להסמכת החשמלאים, איפה ניתן ללמוד ומה הם המסלולים המוצעים? שאלות רבות אופפות את התחום אשר נשאלו כבר על ידי בוגרים רבים שביאבם שאלו את אותן השאלות בדרך למימוש הקריירה שלהם כחשמלאים מוסמכים.

 

ראשית כל, חשוב להכיר את משרד הכלכלה. זהו משרד שיש להתייחס אליו בדחילו ורחימו שכן המשרד הנידון לעיל הוא הגוף האחראי והמורשה להסמכת החשמלאים. כל מכללה ומוסד לימוד שרוצה להציע את מסלול לימודי חשמלאי מוסך נדרש לעמוד בתנאים שאותם מציב משרד הכלכלה. לאחר שעמד בתנאים כמו שכירת מורים מתאימים, בניית מעבדות חשמל, הרכבת צוות הוראה וכדומה... מגיע לביקורת בא כוח של המשרד אשר בודק האם מוסד הלימודים עומד בתקנים הנדרשים ונותן את האשרור האחרון לפתיחת הקורס באותו המוסד.


  

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

electrician

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

המטרה הסופית של לימודי חשמלאי מוסמך היא לספק לבוגריו את הכלים לקבלת רישיון חשמלאי מוסמך שמהווה בבת עין עבור הבוגרים שכן, הוא פותח להם דלתות רבות שמחכות להם בשוק העבודה כחשמלאים. הרישיון מאפשר להם לעסוק בעבודות חשמל במערכות תלת פאזיות עד 80 אמפר. דבר שמאפשר לבוגרים השתלבות חלקה כמעט בכל תחום התעסוקה העצמאית, התחזוקה והמפעלים השונים כחלק מצוות חשמלאים.

 

מסלולי לימודי חשמלאי מוסמך מסתמכים בעיקר על תנאי הקבלה של המתעניינים לקורס. כך שלאלו שלהם אין הכשרה קודמת מחולקים למסלולים של 12 שנות לימוד (המסלול הנפוץ ביותר) ול10 שנות לימוד (מסלול השלמה), כמו כן קיימים מסלולים עבור בוגרי מקצועות האלקטרוניקה, קורסי חשמל קודמים וכדומה שלהם מוצעים מסלולים מקוצרים בהתאם להכשרתם הקודמת.

 

השתלבות החשמלאי בעבודה בזכות הרישיון אותו עתיד להשיג תאפשר לו עבודה מגוונת בשוק העבודה בתנאי תעסוקה ושכר טובים. ניתן לראות במשכורת של חשמלאים מוסמכים כמשכורת מכובדת שמתלבטת בין משכורות בוגרי לימודי התעודה האחרים, גם בשכר החודשי, גם באפשרויות התעסוקה הרבות וגם באפשרות למתן שירותים ותעסוקה פרטית שבה החשמלאי הוא אדון לעצמו, והוא מנהל את המשא ומתן לגבי שכרו עם לקוחותיו השונים.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

בטיחות

 קורס מלגזה

מרכז
עבור

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים