לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

איך זה עובד?

 

 

איך לקבל הצעות לימוד המשתלמות ביותר ...?

  

הפתרון לפניך

 

 

בחר/י לך מתוך תפריט בצד ימין את מסלולי לימוד בהם אתה מעוניין  והצטרף למעקב אחר הצעות המשתלמות ביותר שמוסדות לימוד מפרסמות באזור האישי שלך. ההצעה המתאימה בשבילך תוכל לקבל בקליק אחד!

 

איך זה עובד?

בדף זה נבהיר את העוצמה והיתרונות הטמונים בשיטת מעקב אחר הצעות הלימודים המיוחדות שהאתר מספק  , ונסביר שלב אחר שלב החל מפתיחת אזור אישי באתר ועד לביצוע הרשמה בפועל במוסד הלימודי הנבחר . למעשה האתר משמש לניהול יעיל של כל פניות המתעניינים המאורגנים לפי מסלולי לימוד לקבלת תנאים מועדפים בשכר לימוד.

  

חשוב: ההרשמה היא ללא עלות וללא התחייבות. כל נרשם חופשי לפעול ישירות מול מוסד לימודי, לחדול מרצונו ללמוד או לבטל מעמדות בקורס עקב סיבה כלשהי.  מערכת סינון אוטומטית שפותחה במיוחד לצורך זה יודעת להוריד מן הרשימות אותם נרשמים שהופכים להיות לא רלוונטיים מסיבות שמורות להם. לכן הרשימות המופיעות באתר הם תמיד מעודכנות.

  

להלן הנחיות שלב אחר שלב לביצוע הרשמה :
 

שלב 1 – קביעת מסלול לימודים

החלטת ללמוד – מצוין. אם עדיין אתה לא סגור מה ללמוד, עכשיו הזמן לעשות זאת. באתר תמצא מידע נרחב על מסלולים ואפשרויות לימוד הקיימים בארץ. אנו ממליצים בנוסף לבקר באתרים של מוסדות לימוד ולקבל יעוץ מקצועי על מנת לבחור תחום שמתאים לך.

לאחר שבררתה וסיננת אפשרויות לימודים רבות ובחרתה בתחום שאתה מעוניין בו כנס לאתר StudyChoice ותהנה מגוון השירותים שהאתר מציע

 

שלב 2 – הרשמה למעקב אחר הצעות מיוחדות

בצד ימין תמצא/י תפריט הנקרא תחומי לימוד ומתחתיו אפשרויות בחירה. בחר/י את התחום הרלוונטי. לאחר שתקליק עליו יוצעו לך מגמות לימוד בתחום הנבחר. קליק על מגמה המתאימה תפרוס מסלולים שונים שהם התחנה האחרונה במערכת ניווט לבחירת מסלול לימוד רצוי. בדף זה יוצגו בפניך 3 אזורים תחת ההפרדה (ירושלים והדרום,צפון, מרכז). לאחר שבחרתה את האזור בו אתה מעוניין ללמוד והשלמתה תהליך הרשמה קצר תוכל לקבל הצעות לימודים ממוסדות הלימוד המובילים בארץ.

 

שלב 3 – המתנה להצעה מיוחדת

בעת ההרשמה לאתר יעמדו בפניך שתי אפשרויות: הראשונה היא שמוסדות הלימוד המובילים בארץ יצרו איתך קשר למתן הצעות לימוד ובכך יחסכו לך את הטרחה בלבזבז זמן יקר בפנייה לכל מוסד ומוסד במטרה לקבל את המחיר המשתלם ביותר. האפשרות השנייה היא להיכנס לרשימת המתנה של קבוצת מתעניינים במסלול שבחרתה לקבלת מחיר קבוצתי בתנאים מועדפים. יש לציין ששתי האפשרויות לא סותרות אחת את השנייה וניתן ליהנות משתיהן יחדיו.   

  

נרשמת אתמול – חסכת יותר ! .... עדיין לא נרשמת ?? .... הרשם עכשיו !

  

בסיום התהליך ימחקו פרטיך מכל הרשימות באתר.צוות האתר StudyChoice מאחל לך הצלחה בלימודים !

 

 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

טכנאי אלקטרוניקה

טכנאי אלקטרוניקה

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים