לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

שאלות ותשובות

ג ו ל שי ם   ש ו א ל י ם 

מה ייחודיות של StudyChoice לעומת אתרי לימודים רבים אחרים?

ייעודו של StudyChoice שונה בתכלית מאתרי לימודים הקיימים. לעומתם אנו לא רק מספקים מידע רלוונטי אודות אפשריות לימודים בארץ אלא גם ובעיקר מרכזים פניות של מתעניינים לפי תחומים ומוסדות לימוד לרשימות קבוצתיות שנקראות קבוצות הכשרה. הקבוצות האלה משמשות כמנוף יעיל להשגת תנאים מועדפים לחברי קבוצה שמתבטא בהורדת גובה שכר לימוד, פריסת תשלומים נוחה, צמצום או ביטול דמי רישום. למעשה דרך האתר מתבצע ניהול יעיל וריכוז פניות של מתעניינים בתחומי לימוד שונים.מהם העלויות הרשמה וטיפול בקבוצות הכשרה?

חברי קבוצות הכשרה מלווים ע"י צוות StudyChoice עד ההרשמה למסלול במוסד לימודי הנבחר. כל זה ללא עלות וללא התחייבות מצידם. כמו כן כל מתעניין חופשי לפעול עצמאית מול מוסד לימודי כלשהו בכל רגע נתון ואינו חייב לקבל תנאים מועדפים שמוצאים באתר מדי תקופות. קבלת תנאים מועדפים שמוצעים באתר הינה זכות ולא חובה. כמו כן אין צורך בהודעה במקרה של פרישה מקבוצת הכשרה. מערכת מעקב אוטומטית מסירה שמות של חברי קבוצה שלא פעילים.האם ניתן להירשם למספר קורסים או לאותו קורס במוסדות לימוד שונים? ומה דמי רישום במקרה זה?

לא רק ניתן, אלא אף רצוי לבחור במספר אופציות, על מנת להרחיב אפשרויות ולבחור בהצעה הטובה ביותר. כפי שצוין אין עלויות הרשמה וטיפול ולכן אין הוצאות נוספות ברישום למספר אפשרויות. אנו לא גובים דמי רישום ולכן לאחר בחירת אפשרות מתאימה תשלום מתבצע רק למוסד לימודי שנבחר על פי תנאים שהתקבלו ע"י המתעניין.


מהו התהליך החל מרישום באתר StudyChoice ועד רישום לקורס במוסד לימודי בפועל?

התהליך הוא פשוט וטבעי ולא דרושים שום התארגנות מיוחדת ומאמץ מצד המתעניין. ניתן לחלק את כל התהליך ל- 2 שלבים.

 1.  הרשמה וסימון מסלולים:

לאחר הרשמה לאתר נדרש המתעניין לסמן כל האפשרויות לימוד בהם הוא מעוניין. בעזרת סיסמה ביכולתו להיכנס לאזור אישי שלו למעקב אחר אפשרויות שבחר. כמו כן באזור אישי מוצג מידע בכל אחת מהאופציות  לגבי מספר חברי קבוצה שבחרו באותו מסלול ובאותו מוסד לימודי, תנאים רגילים/בסיסים של מסלול ותנאים מיוחדים במידה וקיימים. זהו שלב המתנה להצעה מתאימה.

 2.  בחירת מסלול מתאים:

במידה והמתעניין מגלה עניין בהצעה מסוימת מתוך ההצעות שמופיעות מדי תקופות באתר ובוחר בה מתחיל תהליך בדיקת מועמדותו על פי תנאים שבחר מול מוסד הלימודי. התהליך מנוהל ע"י צוות StudyChoice.ובסיומו מקבל המתעניין הודעת אישור בדוא"ל ומתבקש לפנות ישירות למוסד לימודי לצורך הרשמה למסלול בפועל. ההודעה שקיבל בדוא"ל מהווה אסמכתה לתנאים שבחר בהם אותה הוא נדרש להציג למוסד לימודי. כאן מסתיים טיפול של צוות StudyChoice.


בחרתי בהצעה שמתאימה לי אך לא קיבלתי אישור מועמדות, למרות שאין בעיה בתנאי קבלה, למה?

לפעמים מוסד לימודי מעוניין לקלוט רק כמות מסוימת של מתעניינים בתנאים מיוחדים שמתפרסמים באתר , למשל לקראת פתיחת קורס  (נניח 5 מתעניינים, לצורך דוגמה). אותם 5 האחרונים שהוא (המוסד הלימודי) מוכן לקלוט בתנאים מועדפים. אם בקורס הזה בחרו למשל 8 מתעניינים, אז רק ל- 5 הראשונים מובטח אישור מועמדות. קדימות ניתנת לאלו שעשו את בחירתם מוקדם יותר. שאר המתעניינים יאושרו על פי החלטתו של מוסד הלימודי. אנו, צוות StudyChoice מפעילים לחץ במקרים כאלה על מוסד לימודי לקבלת אישורים לכל המועמדים.

בכל אופן, אותם מועמדים שלא אושרו יקודמו במיקומם בקבוצת הכשרה ויחכו להצעה הבאה.


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים