תחומי לימודים

 

קורס בקרים מתוכנתים

רקע

ייעודו של האתר 

ייעודו של פורטל אינטראקטיבי - StudyChoice

 

גולשים יקרים !

קיבלתם החלטה אמיצה לפתוח פרק חדש בחיים ולהתחיל בלימודים למען השגת קריירה. ראשית כל צוות אתר www.studychoice.co.il  מברך אתכם על הבחירה הנבונה.

בחירת מוסד הלימודים לכאורה נראית כמשימה פשוטה. אך בפועל זוהי משימה מורכבת ומסובכת שלא פעם מייאשת מתעניינים רבים. בעזרת הפורטל האינטראקטיבי StudyChoice  ננסה לספק לכם את הפתרונות שיהפכו את בחירת מסלול ומוסד הלימודים להליך פשוט ומהנה.

 


אז מה מציע אתר www.studychoice.co.il ?


1. מידע אודות מסלולי הלימוד הקיימים – קיבלתם החלטה ללמוד והכיוון הכללי ברור לכם. אך כפי שידוע לכל תחום יש מספר רב של התמחויות משניות (על פי דרגות, היתרים, כלי עבודה וכו... ) ולכל תחום מסלול לימודים שונה. צוות אתר StudyChoice  דאג לסקר ולקבץ מידע אודות קורסים ומסלולי לימוד שונים על מנת להעניק לכם את הידע המקדים ולתת לכם כיוון על הנושאים שילמדו, סוג הלימודים ואפשרויות התעסוקה הקיימות בפני בוגרי הקורסים או מסלולי הלימוד הללו.

 

2. בחרתם מסלול לימודי, יפה. עכשיו השאלה שעולה "איפה ללמוד ?" – לאחר שצברתם ידע והבנתם באיזה תחום תרצו להתמקצע ולאיזה מסלול לימודים תפנו, אתם צריכים לברר היכן מתקיים אותו מסלול לימודים באזורכם. צוות אתר StudyChoice  בודק ומאתר את מוסדות הלימוד המציעים את מסלול הלימודים הנחשק באזור מגוריכם ומציב אותו ברשימת מוסדות הלימוד כשבאפשרותכם לסמן את מוסדות הלימוד הרצויים עליכם.

 

3. בחרתם מוסדות לימוד ? אז למה מחכים עכשיו ? – פה השדרוג שמציע הפורטל האינטראקטיבי  StudyChoice נכנס לתמונה. לאחר הרשמה קצרה שאינה כרוכה בתשלום או בהתחייבות כלשהי פרטיכם נכללים במערכת האתר ומשם קיימות מספר אפשרויות. הראשונה היא שעל פי ההעדפות שסימנתם צוות האתר מקשר אתכם למוסדות הלימוד שהתעניינתם בהם, והם יצרו איתכם קשר טלפוני תוך זמן קצר. האפשרות השנייה היא להיכנס לרשימת המתנה ולחכות שרשימה זאת של מתעניינים במסלול לימודים זהה לשלכם באזור מגוריכם תצבור יותר ויותר מתעניינים. לאחר שהרשימה תיהיה בעלת מסה גדולה צוות אתר www.studychoice.co.il  ידאג לפנות למענכם למוסדות לימוד באזורכם במטרה להפחית את עלות שכר הלימוד על ידי מחיר קבוצתי.


4. אפשרויות נוספות שהפורטל מציע – מלבד תהליכי הרשמה מתוחכמים פורטל studychoice מציע לגולשים מספר אופציות שימושיות כמו:

מחירון . הינו מחירון שסוקר את מחירי מסלולי הלימודים וקורסי התעודה בארץ. המחירון מבוסס על דיווחי גולשים שהתעניינו בלימודים בזמן האחרון. אמינות הדיווחים המגיעים נבדקים בקפידה על ידי צוות האתר ולאחר מכן מתפרסמים לנוחיות המשתמשים באתר.

שיעורי עזר מוקלטים- צוות אתר StudyChoice עובד לאחרונה על הקלטתם של שיעורי עזר בקורסים שונים שמטרתם להכין את התלמידים לבחינות המסכמות. השיעורים יועברו על ידי מקצוענים בתחום ויהיו זמינים לגולשים במחיר סמלי ומשתלם.

 


Studychoice

מציע פלטפורמה חכמה

לניהול פניות מתעניינים וייעול אפשרויותיהם 

אזור אישי

כניסת משתמשים רשומים.

לימודי חשמל

 
קורסים ולימודים פופולריים החודש:
מחשבים » ניהול רשתות
חשמל ומקצועות טכניים » קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו-2
חשמל ומקצועות טכניים » קורס חשמלאי מסוייג
חשמל ומקצועות טכניים » קורס חשמלאי מעשי
חשמל ומקצועות טכניים » קורס חשמלאי מוסמך
חשמל ומקצועות טכניים » קורס חשמלאי ראשי
חשמל ומקצועות טכניים » קורס חשמלאי מתח גבוה
חשמל ומקצועות טכניים » קורס בקרים מתוכנתים PLC
בטיחות »  קורס מלגזה
לימודי גישור » הכשרת מאמנים